Kurumsal

Firmamız, 1 Temmuz 2016 tarihinde Erenler/Sakarya’da kurulmuştur. Firma kurucuları ve ortakları uzun yıllar sektörlerinde tecrübeli kişilerdir.

Firmamız; endüstriyel otomasyon ve kontrol sistemlerinin projelendirilmesi, yazılım ve donanım kısımlarının yapılması ve devreye alınması, makina, ekipman tasarımı alanında faaliyet göstermektedir.

Özellikle Otomotiv, Kauçuk, Makina İmalat, Maden, Kaynak sektöründe çalışmalar yürütülmektedir. Firmamız ana hedeflerinden birisi de Elektromekanik uygulamalarda ilerleme sağlayıp Ar-Ge birimi kurmak ve Endüstrinin ihtiyacı olan bir ürün tasarlamaktır.

Konularımızda, yaklaşık on yıllık tecrübemiz sayesinde, ekonomi ile teknolojiyi birleştiren kalite anlayışı ile ulusal pazarlara ve dünya pazarlarına çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz. ISP Group Mühendislik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. vizyonu haline getirdiği hızlı, güvenilir ve maksimum müşteri memnuniyetini sürekli kılabilmek için üretim teknolojisini, sürekli olarak kendisini yenilemeye ve geliştirmeye yönelmektedir.